Primat

Fiskeriet Stora Kräftor på Willys Södertälje Hamn

FISKERIET · 700 g

Varan finns inte i butiken just nu.

Butikerna listar inte alltid hela sitt sortiment på nätet — varan kan finnas i hyllan ändå.

Lägst pris i landet

30 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Arninge↗ Täby · pris ändrat 8 veckor sedan förp. 1700 g pris 156 kr jämförpris 92 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Barkarby↗ Järfälla · pris ändrat förra veckan förp. 1700 g pris 156 kr jämförpris 92 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Spånga↗ Spånga · pris ändrat 8 veckor sedan förp. 1700 g pris 156 kr jämförpris 92 kr/kg
  4. 4 Coop Torup↗ Torup · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 1700 g pris 156 kr jämförpris 92 kr/kg
  5. 5 Coop Tranås↗ Tranås · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 1700 g pris 156 kr jämförpris 92 kr/kg

25 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

149 kr150 krjuliaugsepoktEj listad efter 20 sep · Willys Södertälje Hamn149 kr · 13 aug–20 sep · Willys Södertälje Hamn149 kr150 krjuliaugsepoktEj listad efter 20 sep · Willys Södertälje Hamn149 kr · 13 aug–20 sep · Willys Södertälje Hamn
Willys Södertälje Hamn✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Södertälje Hamn · Balticvägen 2-4 · 15138 Södertälje

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7312740062600 · Alla butiker med varan

Tyck till