Vad kostar varan där du handlar?
Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.
Lägst pris i landet
28 butiker har varan
-
1
ICA Staffanstorp⚠↗
förp. 900 g
ordinarie 47 krpris 30 kr jämförpris 33 kr/kg - 2 ICA Maxi Löddeköpinge↗ förp. 900 g pris 41 kr jämförpris 45 kr/kg
- 3 ICA Nära Hamilton, Helsingborg förp. 900 g pris 42 kr jämförpris 47 kr/kg
- 4 City Gross Helsingborg Ättekulla↗ pris 43 kr jämförpris 21 kr/l
- 5 ICA Maxi Råå Helsingborg↗ förp. 900 g pris 43 kr jämförpris 47 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna för billigaste butiken.
ICA Staffanstorpkampanjpris
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisEAN 7314400004272
