Primat

Abba Bohusmatjesill på Willys Vetlanda Nydala

Abba · 215 g

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Willys Vetlanda Nydala↗ Vetlanda · pris ändrat förra veckan pris 20 kr jämförpris 93 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Vetlanda Nydala, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Vetlanda↗ 2,7 km · Vetlanda · pris ändrat 9 veckor sedan förp. 125 g pris 20 kr jämförpris 159 kr/kg

Lägst pris i landet

461 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Sundsvall↗ Sundsvall · pris ändrat 9 veckor sedan förp. 125 g pris 19 kr jämförpris 149 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Falun↗ Falun · pris ändrat 9 veckor sedan 2 för 38krförp. 125 g ordinarie 20 kr pris 19 kr jämförpris 152 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 9 veckor sedan 2 för 38krförp. 125 g ordinarie 20 kr pris 19 kr jämförpris 152 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Luleå↗ Luleå · pris ändrat 9 veckor sedan förp. 125 g pris 20 kr jämförpris 159 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Sandviken↗ Sandviken · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 125 g pris 20 kr jämförpris 159 kr/kg

455 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

19 kr20 kr21 krjuliaugsepEj listad efter 7 juli · Willys Vetlanda NydalaEj listad efter 18 sep · Willys Vetlanda Nydala20,63 kr · 25 juni–1 juli · Willys Vetlanda Nydala19,90 kr · 1 juli–7 juli · Willys Vetlanda Nydala19,90 kr · 10 juli–18 sep · Willys Vetlanda Nydala19,90 kr · 20 sep–28 sep · Willys Vetlanda Nydala19 kr20 kr21 krjuliaugsepEj listad efter 7 juli · Willys Vetlanda NydalaEj listad efter 18 sep · Willys Vetlanda Nydala20,63 kr · 25 juni–1 juli · Willys Vetlanda Nydala19,90 kr · 1 juli–7 juli · Willys Vetlanda Nydala19,90 kr · 10 juli–18 sep · Willys Vetlanda Nydala19,90 kr · 20 sep–28 sep · Willys Vetlanda Nydala
Willys Vetlanda Nydala✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Vetlanda Nydala · Dikesvägen 5a · 57435 Vetlanda

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7316110003415 · Alla butiker med varan

Tyck till