Primat

Abba Matjessill Klassisk på Willys Skellefteå Solbacken

ABBA · 215 g

Pris i butiken

Pris ändrat 13 veckor sedan.

  1. 1 Willys Skellefteå Solbacken↗ Skellefteå · pris ändrat 13 veckor sedan pris 20 kr jämförpris 93 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Skellefteå Solbacken, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Skellefteå↗ 150 m · Skellefteå · pris ändrat 10 veckor sedan förp. 125 g pris 20 kr jämförpris 160 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Norrböle↗ 2,9 km · Skellefteå · pris ändrat 8 veckor sedan pris 22 kr jämförpris 101 kr/kg
  3. 3 Coop City Skellefteå↗ 3,8 km · Skellefteå · pris ändrat 8 veckor sedan pris 22 kr jämförpris 101 kr/kg

Lägst pris i landet

823 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Universitetet↗ Örebro · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 125 g pris 9 kr jämförpris 75 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Falun↗ Falun · pris ändrat 10 veckor sedan 2 för 38krförp. 125 g ordinarie 20 kr pris 19 kr jämförpris 152 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 10 veckor sedan 2 för 38krförp. 125 g ordinarie 20 kr pris 19 kr jämförpris 152 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Kungälv↗ Kungälv · pris ändrat 9 veckor sedan förp. 125 g pris 20 kr jämförpris 158 kr/kg
  5. 5 ICA Kvantum Värnamo↗ Värnamo · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 125 g pris 20 kr jämförpris 159 kr/kg

817 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

19 kr20 kr21 krjuliaugsepokt20,63 kr · 28 juni–1 juli · Willys Skellefteå Solbacken19,90 kr · 1 juli–1 okt · Willys Skellefteå Solbacken19 kr20 kr21 krjuliaugsepokt20,63 kr · 28 juni–1 juli · Willys Skellefteå Solbacken19,90 kr · 1 juli–1 okt · Willys Skellefteå Solbacken
Willys Skellefteå Solbacken

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Skellefteå Solbacken · Varugatan 5 · 93176 Skellefteå

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7316110003446 · Alla butiker med varan

Tyck till