Primat

Abba Mästarmatjes på Willys Kungsbacka Hede

Abba · 215 g

Pris i butiken

Pris ändrat 13 veckor sedan.

  1. 1 Willys Kungsbacka Hede↗ Kungsbacka · pris ändrat 13 veckor sedan pris 20 kr jämförpris 93 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Kungsbacka Hede, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Kungsbacka↗ 700 m · Kungsbacka · pris ändrat 10 veckor sedan förp. 125 g pris 20 kr jämförpris 159 kr/kg
  2. 2 ICA Kvantum Kungsbacka↗ 2,1 km · Kungsbacka · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 125 g pris 21 kr jämförpris 166 kr/kg

Lägst pris i landet

798 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Sundsvall↗ Sundsvall · pris ändrat 10 veckor sedan förp. 125 g pris 19 kr jämförpris 149 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Falun↗ Falun · pris ändrat 10 veckor sedan 2 för 38krförp. 125 g ordinarie 20 kr pris 19 kr jämförpris 152 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 10 veckor sedan 2 för 38krförp. 125 g ordinarie 20 kr pris 19 kr jämförpris 152 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Kungälv↗ Kungälv · pris ändrat 10 veckor sedan förp. 125 g pris 20 kr jämförpris 156 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Malmö↗ Malmö · pris ändrat 14 veckor sedan förp. 125 g pris 20 kr jämförpris 158 kr/kg

792 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

19 kr20 kr21 krjuliaugsepokt20,63 kr · 29 juni–1 juli · Willys Kungsbacka Hede19,90 kr · 1 juli–2 okt · Willys Kungsbacka Hede19 kr20 kr21 krjuliaugsepokt20,63 kr · 29 juni–1 juli · Willys Kungsbacka Hede19,90 kr · 1 juli–2 okt · Willys Kungsbacka Hede
Willys Kungsbacka Hede

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Kungsbacka Hede · Tölöleden 3 · 43495 Kungsbacka

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 7316110003477 · Alla butiker med varan

Tyck till