Primat

Abba Mästarmatjes på Willys Hyllinge Handelsplats

Abba · 215 g

Pris i butiken

Pris ändrat 13 veckor sedan.

  1. 1 Willys Hyllinge Handelsplats↗ Hyllinge · pris ändrat 13 veckor sedan pris 20 kr jämförpris 93 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Hyllinge Handelsplats, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Hyllinge↗ 100 m · Hyllinge · pris ändrat 11 veckor sedan förp. 125 g pris 20 kr jämförpris 159 kr/kg

Lägst pris i landet

800 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Sundsvall↗ Sundsvall · pris ändrat 10 veckor sedan förp. 125 g pris 19 kr jämförpris 149 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Falun↗ Falun · pris ändrat 10 veckor sedan 2 för 38krförp. 125 g ordinarie 20 kr pris 19 kr jämförpris 152 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 10 veckor sedan 2 för 38krförp. 125 g ordinarie 20 kr pris 19 kr jämförpris 152 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Kungälv↗ Kungälv · pris ändrat 10 veckor sedan förp. 125 g pris 20 kr jämförpris 156 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Malmö↗ Malmö · pris ändrat 14 veckor sedan förp. 125 g pris 20 kr jämförpris 158 kr/kg

794 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

19 kr20 kr21 krjuliaugsepokt20,63 kr · 28 juni–1 juli · Willys Hyllinge Handelsplats19,90 kr · 1 juli–1 okt · Willys Hyllinge Handelsplats19 kr20 kr21 krjuliaugsepokt20,63 kr · 28 juni–1 juli · Willys Hyllinge Handelsplats19,90 kr · 1 juli–1 okt · Willys Hyllinge Handelsplats
Willys Hyllinge Handelsplats

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Hyllinge Handelsplats · Brännaregatan 3b · 26575 Hyllinge

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7316110003477 · Alla butiker med varan

Tyck till