Primat

Abba Mästarmatjes på Willys Kiruna Centrum

Abba · 215 g

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Willys Kiruna Centrum↗ Kiruna · pris ändrat förra veckan pris 20 kr jämförpris 93 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Kiruna Centrum, billigast först.

  1. 1 ICA Kvantum Kiruna↗ 2,5 km · Kiruna · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 125 g pris 21 kr jämförpris 164 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Kiruna↗ 2,5 km · Kiruna · pris ändrat 8 veckor sedan pris 22 kr jämförpris 101 kr/kg

Lägst pris i landet

798 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Sundsvall↗ Sundsvall · pris ändrat 10 veckor sedan förp. 125 g pris 19 kr jämförpris 149 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Falun↗ Falun · pris ändrat 10 veckor sedan 2 för 38krförp. 125 g ordinarie 20 kr pris 19 kr jämförpris 152 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 10 veckor sedan 2 för 38krförp. 125 g ordinarie 20 kr pris 19 kr jämförpris 152 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Kungälv↗ Kungälv · pris ändrat 10 veckor sedan förp. 125 g pris 20 kr jämförpris 156 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Malmö↗ Malmö · pris ändrat 14 veckor sedan förp. 125 g pris 20 kr jämförpris 158 kr/kg

792 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

19 kr20 krjuliaugsepokt19,90 kr · 22 sep–2 okt · Willys Kiruna Centrum19 kr20 krjuliaugsepokt19,90 kr · 22 sep–2 okt · Willys Kiruna Centrum
Willys Kiruna Centrum

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Kiruna Centrum · Storhandelsgatan 2 · 98130 Kiruna

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 7316110003477 · Alla butiker med varan

Tyck till