Primat

Abba Inlagd Sill på Willys Märsta C

ABBA · 240 g

Pris i butiken

Pris ändrat 14 veckor sedan.

  1. 1 Willys Märsta C↗ Märsta · pris ändrat 14 veckor sedan pris 22 kr jämförpris 91 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Märsta C, billigast först.

  1. 1 Coop Stora Märsta↗ 500 m · Märsta · pris ändrat 6 veckor sedan pris 24 kr jämförpris 100 kr/kg
  2. 2 ICA Kvantum Märsta↗ 100 m · Märsta · pris ändrat 14 veckor sedan förp. 120 g pris 27 kr jämförpris 224 kr/kg

Lägst pris i landet

808 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Kungälv↗ Kungälv · pris ändrat 14 veckor sedan förp. 120 g pris 22 kr jämförpris 181 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Burlöv↗ Arlöv · pris ändrat 14 veckor sedan förp. 120 g pris 22 kr jämförpris 183 kr/kg
  3. 3 ICA Kvantum Väsby↗ Upplands Väsby · pris ändrat 14 veckor sedan förp. 120 g pris 22 kr jämförpris 183 kr/kg
  4. 4 ICA Hajen Lågpris↗ Varberg · pris ändrat 6 dagar sedan förp. 120 g pris 22 kr jämförpris 183 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 14 veckor sedan förp. 120 g pris 22 kr jämförpris 183 kr/kg

802 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

21 kr22 krjuliaugsepokt21,90 kr · 28 juni–1 okt · Willys Märsta C21 kr22 krjuliaugsepokt21,90 kr · 28 juni–1 okt · Willys Märsta C
Willys Märsta C

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Märsta C · Nymärsta Torg 3 · 19530 Märsta

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7316110003668 · Alla butiker med varan

Tyck till