Primat

Abba Inlagd Sill på Willys Västervik Södra Järnvägsg

ABBA · 240 g

Pris i butiken

Pris ändrat 14 veckor sedan.

  1. 1 Willys Västervik Södra Järnvägsg↗ Västervik · pris ändrat 14 veckor sedan pris 22 kr jämförpris 91 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Västervik Södra Järnvägsg, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Västervik↗ 2,8 km · Västervik · pris ändrat 14 veckor sedan förp. 120 g pris 22 kr jämförpris 183 kr/kg
  2. 2 Coop Västervik↗ 1,3 km · Västervik · pris ändrat 14 veckor sedan pris 27 kr jämförpris 112 kr/kg

Lägst pris i landet

806 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Kungälv↗ Kungälv · pris ändrat 14 veckor sedan förp. 120 g pris 22 kr jämförpris 181 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Burlöv↗ Arlöv · pris ändrat 14 veckor sedan förp. 120 g pris 22 kr jämförpris 183 kr/kg
  3. 3 ICA Kvantum Väsby↗ Upplands Väsby · pris ändrat 14 veckor sedan förp. 120 g pris 22 kr jämförpris 183 kr/kg
  4. 4 ICA Hajen Lågpris↗ Varberg · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 120 g pris 22 kr jämförpris 183 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 14 veckor sedan förp. 120 g pris 22 kr jämförpris 183 kr/kg

800 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

21 kr22 krjuliaugsep21,90 kr · 25 juni–28 sep · Willys Västervik Södra Järnvägsg21 kr22 krjuliaugsep21,90 kr · 25 juni–28 sep · Willys Västervik Södra Järnvägsg
Willys Västervik Södra Järnvägsg

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Västervik Södra Järnvägsg · Södra Järnvägsgatan 35 · 59333 Västervik

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7316110003668 · Alla butiker med varan

Tyck till