Primat

Abba Sill 5-minuterssill Bitar

Abba · 430 g

Billigast 40 kr på ICA Maxi Högsbo, Göteborg · 186 kr/kg

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

77 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Högsbo, Göteborg↗ Västra Frölunda · pris ändrat förra veckan förp. 215 g pris 40 kr jämförpris 186 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Karlskrona↗ Lyckeby · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 215 g pris 40 kr jämförpris 186 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Kungsbacka↗ Kungsbacka · pris ändrat förra veckan förp. 215 g pris 40 kr jämförpris 186 kr/kg
  4. 4 ICA Kvantum Hjertberg↗ Lidköping · pris ändrat 2 dagar sedan förp. 215 g pris 40 kr jämförpris 186 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Göteborg↗ Göteborg · pris ändrat förra veckan förp. 215 g pris 40 kr jämförpris 186 kr/kg

72 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

39 kr40 krjuliaugsepokt39,90 kr · 26 sep–3 okt · ICA Maxi Högsbo, Göteborg39 kr40 krjuliaugsepokt39,90 kr · 26 sep–3 okt · ICA Maxi Högsbo, Göteborg
ICA Maxi Högsbo, Göteborg

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 7316110004405

Tyck till