Primat

Fontana Tomater Soltorkade Original på Coop Östra Station, Umeå

Fontana · 1000 g

Pris i butiken

Pris ändrat 26 veckor sedan.

  1. 1 Coop Östra Station↗ Umeå · pris ändrat 26 veckor sedan pris 99 kr jämförpris 99 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Östra Station, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Umeå↗ 2,3 km · Umeå · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 650 g pris 89 kr jämförpris 137 kr/kg
  2. 2 ICA Kvantum Ersboda↗ 3,8 km · Umeå · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 650 g pris 94 kr jämförpris 144 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Tomtebo↗ 1,9 km · Umeå · pris ändrat 26 veckor sedan pris 99 kr jämförpris 99 kr/kg

Lägst pris i landet

363 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Välsviken↗ Karlstad · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 650 g pris 89 kr jämförpris 137 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Kristinehamn↗ Kristinehamn · pris ändrat 27 veckor sedan förp. 650 g pris 89 kr jämförpris 137 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 650 g pris 89 kr jämförpris 137 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Östersund↗ Östersund · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 650 g pris 89 kr jämförpris 137 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Umeå↗ Umeå · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 650 g pris 89 kr jämförpris 137 kr/kg

357 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

99 kr100 krjuliaugsepokt99,37 kr · 29 juni–2 okt · Coop Östra Station99 kr100 krjuliaugsepokt99,37 kr · 29 juni–2 okt · Coop Östra Station
Coop Östra Station

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Östra Station · Storgatan 121 A · 90343 Umeå

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7316150371017 · Alla butiker med varan

Tyck till