Primat

Mrs Cheng's Snabbnudlar Yakisoba Chicken

Mrs Cheng's · 93 g

Billigast 15 kr på ICA Nära Boliden · 80 kr/kg

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

95 butiker har varan

  1. 1 ICA Nära Boliden↗ Boliden · pris ändrat igår 3 för 45krförp. 187 g ordinarie 28 kr pris 15 kr jämförpris 80 kr/kg
  2. 2 ICA Älvsbyn⚠↗ Älvsbyn · pris ändrat 2 dagar sedan förp. 187 g pris 20 kr jämförpris 107 kr/kg
  3. 3 ICA Kvantum Färjestaden↗ Färjestaden · pris ändrat igår förp. 187 g ordinarie 25 kr pris 20 kr jämförpris 107 kr/kg
  4. 4 ICA Nära Strömmen, Norrköping⚠↗ Norrköping · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 187 g ordinarie 28 kr pris 20 kr jämförpris 107 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Kumla↗ Kumla · pris ändrat 2 dagar sedan förp. 187 g pris 24 kr jämförpris 127 kr/kg

90 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

15 kr20 kr25 kr30 krjuliaugsepoktKampanj 15 kr · 1 okt–1 okt · ICA Nära Boliden27,90 kr · 1 okt–1 okt · ICA Nära Boliden15 kr20 kr25 kr30 krjuliaugsepoktKampanj 15 kr · 1 okt–1 okt · ICA Nära Boliden27,90 kr · 1 okt–1 okt · ICA Nära Boliden
ICA Nära Bolidenkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 7322550048138 · Nudlar – pris idag

Tyck till