Primat

Blå Band Currysås 3-pack

Blå Band · 90 g

Billigast 11 kr på Willys Göteborg Wieselgrensplatsen · 3,67 kr/st

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

1157 butiker har varan

  1. 1 Willys Göteborg Wieselgrensplatsen↗ Göteborg · pris ändrat igår 22,00, Välj & blanda! 2 förförp. 3 st ordinarie 14 kr pris 11 kr jämförpris 3,67 kr/st
  2. 2 Willys Borås Knalleland↗ Borås · pris ändrat igår 22,00, Välj & blanda! 2 förförp. 3 st ordinarie 14 kr pris 11 kr jämförpris 3,67 kr/st
  3. 3 Willys Kungälv Komarken↗ Kungälv · pris ändrat igår 22,00, Välj & blanda! 2 förförp. 3 st ordinarie 14 kr pris 11 kr jämförpris 3,67 kr/st
  4. 4 Willys Lidköping Framnäs↗ Lidköping · pris ändrat igår 22,00, Välj & blanda! 2 förförp. 3 st ordinarie 14 kr pris 11 kr jämförpris 3,67 kr/st
  5. 5 Willys Trollhättan Hojum↗ Trollhättan · pris ändrat igår 22,00, Välj & blanda! 2 förförp. 3 st ordinarie 14 kr pris 11 kr jämförpris 3,67 kr/st

1152 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

11 kr12 kr13 kr14 krjuliaugsepKampanj 11 kr · 26 juni–3 aug · Willys Göteborg WieselgrensplatsenKampanj 11 kr · 28 sep–29 sep · Willys Göteborg Wieselgrensplatsen13,72 kr · 26 juni–29 sep · Willys Göteborg Wieselgrensplatsen11 kr12 kr13 kr14 krjuliaugsepKampanj 11 kr · 26 juni–3 aug · Willys Göteborg WieselgrensplatsenKampanj 11 kr · 28 sep–29 sep · Willys Göteborg Wieselgrensplatsen13,72 kr · 26 juni–29 sep · Willys Göteborg Wieselgrensplatsen
Willys Göteborg Wieselgrensplatsenkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 7322550092049

Tyck till