Primat

Blå Band Champinjonsås 3-pack på Coop Katrineholm

Blå Band · 90 g

Pris i butiken

Pris ändrat 4 dagar sedan.

  1. 1 Coop Katrineholm↗ Katrineholm · pris ändrat 4 dagar sedan 2 för 28:- pris 14 kr jämförpris 156 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Katrineholm, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Katrineholm↗ 450 m · Katrineholm · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 900 ml pris 15 kr jämförpris 17 kr/l

Lägst pris i landet

925 butiker har varan

  1. 1 Willys Kristianstad Långebro↗ Kristianstad · pris ändrat 4 dagar sedan 22,00, Välj & blanda! 2 förförp. 3 st ordinarie 14 kr pris 11 kr jämförpris 3,67 kr/st
  2. 2 Willys Kungsbacka Hede↗ Kungsbacka · pris ändrat 4 dagar sedan 22,00, Välj & blanda! 2 förförp. 3 st ordinarie 14 kr pris 11 kr jämförpris 3,67 kr/st
  3. 3 Willys Göteborg Gamlestaden↗ Göteborg · pris ändrat 4 dagar sedan 22,00, Välj & blanda! 2 förförp. 3 st ordinarie 14 kr pris 11 kr jämförpris 3,67 kr/st
  4. 4 Willys Malmö Katrinelund↗ Malmö · pris ändrat 4 dagar sedan 22,00, Välj & blanda! 2 förförp. 3 st ordinarie 14 kr pris 11 kr jämförpris 3,67 kr/st
  5. 5 Willys Karlstad↗ Karlstad · pris ändrat 4 dagar sedan 22,00, Välj & blanda! 2 förförp. 3 st ordinarie 14 kr pris 11 kr jämförpris 3,67 kr/st

919 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

14 kr15 krjuliaugsepokt14 kr · 28 sep–1 okt · Coop Katrineholm14 kr15 krjuliaugsepokt14 kr · 28 sep–1 okt · Coop Katrineholm
Coop Katrineholm

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Butiken delar bara sina erbjudanden, inte hela sortimentet.

Coop Katrineholm · Österleden 1 · 64149 Katrineholm

Prisdata uppdaterad 3 dagar sedan.

EAN 7322550092063 · Alla butiker med varan

Tyck till