Primat

Blå Band Kantarellsås Pulver på Willys Sollentuna Rotebro

Blå Band · 54 g

Pris i butiken

Pris ändrat 6 veckor sedan.

  1. 1 Willys Sollentuna Rotebro↗ Sollentuna · pris ändrat 6 veckor sedan pris 24 kr jämförpris 8 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Sollentuna Rotebro, billigast först.

  1. 1 Coop Stora Häggvik↗ 3,5 km · Sollentuna · pris ändrat 26 veckor sedan pris 26 kr jämförpris 490 kr/kg

Lägst pris i landet

783 butiker har varan

  1. 1 ICA Nära Blomqvists⚠↗ Umeå · pris ändrat 6 dagar sedan förp. 600 ml ordinarie 28 kr pris 20 kr jämförpris 33 kr/l
  2. 2 ICA Maxi Alingsås↗ Alingsås · pris ändrat 3 veckor sedan 4 för 85krförp. 600 ml ordinarie 26 kr pris 21 kr jämförpris 35 kr/l
  3. 3 ICA Kvantum Lerum↗ Lerum · pris ändrat 18 veckor sedan 2 för 45krförp. 600 ml ordinarie 25 kr pris 23 kr jämförpris 38 kr/l
  4. 4 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 600 ml pris 24 kr jämförpris 39 kr/l
  5. 5 ICA Maxi Botkyrka↗ Norsborg · pris ändrat 17 veckor sedan förp. 600 ml pris 24 kr jämförpris 39 kr/l

777 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

23 kr24 krjuliaugsepokt23,90 kr · 20 aug–1 okt · Willys Sollentuna Rotebro23 kr24 krjuliaugsepokt23,90 kr · 20 aug–1 okt · Willys Sollentuna Rotebro
Willys Sollentuna Rotebro

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Sollentuna Rotebro · Konsumentvägen 1 · 19268 Sollentuna

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7322550092216 · Alla butiker med varan

Tyck till