Primat

Blå Band Kantarellsås Pulver på Willys Helsingborg Väla

Blå Band · 54 g

Pris i butiken

Pris ändrat 6 veckor sedan.

  1. 1 Willys Helsingborg Väla↗ Helsingborg · pris ändrat 6 veckor sedan pris 24 kr jämförpris 8 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Helsingborg Väla, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Helsingborg↗ 3,5 km · Helsingborg · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 600 ml pris 24 kr jämförpris 39 kr/l
  2. 2 Coop Stora Väla Helsingborg↗ 1,3 km · Ödåkra · pris ändrat 26 veckor sedan pris 26 kr jämförpris 490 kr/kg

Lägst pris i landet

778 butiker har varan

  1. 1 ICA Nära Blomqvists⚠↗ Umeå · pris ändrat 4 dagar sedan förp. 600 ml ordinarie 28 kr pris 20 kr jämförpris 33 kr/l
  2. 2 ICA Maxi Alingsås↗ Alingsås · pris ändrat 3 veckor sedan 4 för 85krförp. 600 ml ordinarie 26 kr pris 21 kr jämförpris 35 kr/l
  3. 3 ICA Kvantum Lerum↗ Lerum · pris ändrat 17 veckor sedan 2 för 45krförp. 600 ml ordinarie 25 kr pris 23 kr jämförpris 38 kr/l
  4. 4 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 600 ml pris 24 kr jämförpris 39 kr/l
  5. 5 ICA Maxi Botkyrka↗ Norsborg · pris ändrat 16 veckor sedan förp. 600 ml pris 24 kr jämförpris 39 kr/l

772 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

23 kr24 krjuliaugsep23,90 kr · 16 aug–29 sep · Willys Helsingborg Väla23 kr24 krjuliaugsep23,90 kr · 16 aug–29 sep · Willys Helsingborg Väla
Willys Helsingborg Väla

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Helsingborg Väla · Ekslingan 3b · 25467 Helsingborg

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7322550092216 · Alla butiker med varan

Tyck till