Primat

Fria Tekaka Glutenfri Laktosfri på Willys Skellefteå Solbacken

FRIA · 4 st

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Willys Skellefteå Solbacken↗ Skellefteå · pris ändrat förra veckan pris 30 kr jämförpris 7 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Skellefteå Solbacken, billigast först.

  1. 1 Coop Stora Norrböle↗ 2,9 km · Skellefteå · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 220 g pris 34 kr jämförpris 155 kr/kg
  2. 2 Coop City Skellefteå↗ 3,8 km · Skellefteå · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 220 g pris 34 kr jämförpris 155 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Skellefteå↗ 150 m · Skellefteå · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 220 g pris 35 kr jämförpris 159 kr/kg

Lägst pris i landet

594 butiker har varan

  1. 1 ICA Skåre↗ Karlstad · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 220 g pris 29 kr jämförpris 131 kr/kg
  2. 2 ICA Lycksele↗ Lycksele · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 220 g pris 29 kr jämförpris 133 kr/kg
  3. 3 ICA Bankeryd↗ Bankeryd · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 220 g pris 30 kr jämförpris 136 kr/kg
  4. 4 ICA Nordeviks↗ Skärhamn · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 220 g pris 30 kr jämförpris 136 kr/kg
  5. 5 Willys Göteborg Wieselgrensplatsen↗ Göteborg · pris ändrat 6 dagar sedan pris 30 kr jämförpris 7 kr/st

588 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

29 kr30 krjuliaugsepokt29,90 kr · 27 sep–4 okt · Willys Skellefteå Solbacken29 kr30 krjuliaugsepokt29,90 kr · 27 sep–4 okt · Willys Skellefteå Solbacken
Willys Skellefteå Solbacken

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Skellefteå Solbacken · Varugatan 5 · 93176 Skellefteå

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 7330242200108 · Alla butiker med varan

Tyck till