Primat

Glutenfria Släta Bullar på Coop Stora Valbo

Fria · 4 st

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Coop Stora Valbo↗ Valbo · pris ändrat förra veckan pris 32 kr jämförpris 8 kr/st

Lägst pris i landet

266 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat förra veckan förp. 235 g ordinarie 30 kr pris 29 kr jämförpris 123 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Hyllinge↗ Hyllinge · pris ändrat 27 veckor sedan förp. 235 g pris 29 kr jämförpris 125 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 235 g pris 30 kr jämförpris 128 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Botkyrka↗ Norsborg · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 235 g pris 30 kr jämförpris 128 kr/kg
  5. 5 ICA Hajen Lågpris↗ Varberg · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 235 g pris 30 kr jämförpris 128 kr/kg

260 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

32 kr33 krjuliaugsepoktEj listad efter 20 sep · Coop Stora Valbo32,13 kr · 22 juli–20 sep · Coop Stora Valbo32,13 kr · 21 sep–4 okt · Coop Stora Valbo32 kr33 krjuliaugsepoktEj listad efter 20 sep · Coop Stora Valbo32,13 kr · 22 juli–20 sep · Coop Stora Valbo32,13 kr · 21 sep–4 okt · Coop Stora Valbo
Coop Stora Valbo✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Valbo · Valbovägen 307 · 81832 Valbo

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 7330242200665 · Alla butiker med varan

Tyck till