Primat

Isbergsallat Eko

550 g

Billigast 73 kr/kg på ICA Maxi Vetlanda · 22 kr

Du sparar 8 kr jämfört med dyraste butiken.

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

144 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Vetlanda↗ Vetlanda · pris ändrat 11 veckor sedan förp. 300 g pris 22 kr jämförpris 73 kr/kg
  2. 2 ICA Kvantum Nybro↗ Nybro · pris ändrat 4 dagar sedan förp. 300 g pris 22 kr jämförpris 73 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Linköping↗ Linköping · pris ändrat 12 veckor sedan förp. 300 g pris 22 kr jämförpris 73 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Råå Helsingborg↗ Helsingborg · pris ändrat 11 veckor sedan förp. 300 g pris 22 kr jämförpris 73 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Ljungby↗ Ljungby · pris ändrat 11 veckor sedan förp. 300 g pris 22 kr jämförpris 73 kr/kg

139 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

21 kr22 krjuliaugsep21,60 kr · 26 juni–10 juli · ICA Maxi Vetlanda21,90 kr · 10 juli–29 sep · ICA Maxi Vetlanda21 kr22 krjuliaugsep21,60 kr · 26 juni–10 juli · ICA Maxi Vetlanda21,90 kr · 10 juli–29 sep · ICA Maxi Vetlanda
ICA Maxi Vetlanda

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 7330606050844

Tyck till