Primat

Ingelsta Kalkon Kalkonburgare 4-pack på Coop Holmsund

Ingelsta Kalkon · 480 g

Pris i butiken

Pris ändrat 5 veckor sedan.

  1. 1 Coop Holmsund↗ Holmsund · pris ändrat 5 veckor sedan pris 77 kr jämförpris 159 kr/kg

Lägst pris i landet

288 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Jönköping↗ Jönköping · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 400 g pris 69 kr jämförpris 173 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Kristinehamn↗ Kristinehamn · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 400 g pris 69 kr jämförpris 173 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Välsviken↗ Karlstad · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 400 g pris 69 kr jämförpris 173 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 400 g pris 69 kr jämförpris 173 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Östersund↗ Östersund · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 400 g pris 69 kr jämförpris 173 kr/kg

282 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

73 kr75 kr77 kr79 krjuliaugsepoktEj listad efter 14 juli · Coop HolmsundEj listad efter 17 aug · Coop Holmsund73,35 kr · 29 juni–14 juli · Coop Holmsund73,35 kr · 3 aug–17 aug · Coop Holmsund73,35 kr · 23 aug–25 aug · Coop Holmsund76,50 kr · 25 aug–2 okt · Coop Holmsund73 kr75 kr77 kr79 krjuliaugsepoktEj listad efter 14 juli · Coop HolmsundEj listad efter 17 aug · Coop Holmsund73,35 kr · 29 juni–14 juli · Coop Holmsund73,35 kr · 3 aug–17 aug · Coop Holmsund73,35 kr · 23 aug–25 aug · Coop Holmsund76,50 kr · 25 aug–2 okt · Coop Holmsund
Coop Holmsund✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Holmsund · Trädgårdsgatan 11 · 91331 Holmsund

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 7331044083005 · Alla butiker med varan

Tyck till