Primat

Ingelsta Kalkon Kalkonburgare 4-pack på Coop Nacksta, Sundsvall

Ingelsta Kalkon · 480 g

Pris i butiken

Pris ändrat 4 veckor sedan.

  1. 1 Coop Nacksta↗ Sundsvall · pris ändrat 4 veckor sedan pris 77 kr jämförpris 159 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Nacksta, billigast först.

  1. 1 Coop Granlo↗ 1,2 km · Sundsvall · pris ändrat 4 veckor sedan pris 77 kr jämförpris 159 kr/kg

Lägst pris i landet

286 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Jönköping↗ Jönköping · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 400 g pris 69 kr jämförpris 173 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Kristinehamn↗ Kristinehamn · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 400 g pris 69 kr jämförpris 173 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Välsviken↗ Karlstad · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 400 g pris 69 kr jämförpris 173 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 400 g pris 69 kr jämförpris 173 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Östersund↗ Östersund · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 400 g pris 69 kr jämförpris 173 kr/kg

280 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

73 kr75 kr77 kr79 krjuliaugsepEj listad efter 24 aug · Coop Nacksta73,35 kr · 26 juni–24 aug · Coop Nacksta73,35 kr · 25 aug–26 aug · Coop Nacksta76,50 kr · 26 aug–29 sep · Coop Nacksta73 kr75 kr77 kr79 krjuliaugsepEj listad efter 24 aug · Coop Nacksta73,35 kr · 26 juni–24 aug · Coop Nacksta73,35 kr · 25 aug–26 aug · Coop Nacksta76,50 kr · 26 aug–29 sep · Coop Nacksta
Coop Nacksta✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Nacksta · Bultgatan 11 · 85350 Sundsvall

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7331044083005 · Alla butiker med varan

Tyck till