Primat

Ingelsta Kalkon Kalkonburgare 4-pack på Coop Grisbacka, Umeå

Ingelsta Kalkon · 480 g

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Coop Grisbacka↗ Umeå · pris ändrat förra veckan pris 77 kr jämförpris 159 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Grisbacka, billigast först.

  1. 1 Coop Teg↗ 2,3 km · Umeå · pris ändrat 4 veckor sedan pris 77 kr jämförpris 159 kr/kg

Lägst pris i landet

288 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Jönköping↗ Jönköping · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 400 g pris 69 kr jämförpris 173 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Kristinehamn↗ Kristinehamn · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 400 g pris 69 kr jämförpris 173 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Välsviken↗ Karlstad · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 400 g pris 69 kr jämförpris 173 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 400 g pris 69 kr jämförpris 173 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Östersund↗ Östersund · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 400 g pris 69 kr jämförpris 173 kr/kg

282 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

73 kr75 kr77 kr79 krjuliaugsepEj listad efter 14 aug · Coop GrisbackaEj listad efter 20 sep · Coop Grisbacka73,35 kr · 25 juni–14 aug · Coop Grisbacka76,50 kr · 4 sep–20 sep · Coop Grisbacka76,50 kr · 21 sep–28 sep · Coop Grisbacka73 kr75 kr77 kr79 krjuliaugsepEj listad efter 14 aug · Coop GrisbackaEj listad efter 20 sep · Coop Grisbacka73,35 kr · 25 juni–14 aug · Coop Grisbacka76,50 kr · 4 sep–20 sep · Coop Grisbacka76,50 kr · 21 sep–28 sep · Coop Grisbacka
Coop Grisbacka✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Grisbacka · Tallparksvägen 2A · 90354 Umeå

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7331044083005 · Alla butiker med varan

Tyck till