Primat

Kosterfiskarn Kräftstjärtar Handskalade på Coop Stora Östhammar

Kosterfiskarn · 420 g

Pris i butiken

Pris ändrat 25 veckor sedan.

  1. 1 Coop Stora Östhammar↗ Östhammar · pris ändrat 25 veckor sedan pris 97 kr jämförpris 232 kr/kg

Lägst pris i landet

195 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 240 g pris 83 kr jämförpris 347 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Ljungby↗ Ljungby · pris ändrat idag förp. 240 g pris 85 kr jämförpris 354 kr/kg
  3. 3 ICA Berga Centrum, Kalmar↗ Kalmar · pris ändrat 14 veckor sedan förp. 240 g ordinarie 122 kr pris 85 kr jämförpris 354 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Västervik↗ Västervik · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 240 g pris 85 kr jämförpris 355 kr/kg
  5. 5 ICA Kvantum Hörby↗ Hörby · pris ändrat 24 veckor sedan förp. 240 g pris 86 kr jämförpris 358 kr/kg

189 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

79 kr86 kr93 kr100 krjuliaugsepoktKampanj 79,40 kr · 30 juni–29 juli · Coop Stora Östhammar97,48 kr · 30 juni–3 okt · Coop Stora Östhammar79 kr86 kr93 kr100 krjuliaugsepoktKampanj 79,40 kr · 30 juni–29 juli · Coop Stora Östhammar97,48 kr · 30 juni–3 okt · Coop Stora Östhammar
Coop Stora Östhammarkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Östhammar · Energivägen 2 · 74234 Östhammar

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7331147200712 · Alla butiker med varan

Tyck till