Primat

Kosterfiskarn Kräftstjärtar Handskalade på Coop Hjärup

Kosterfiskarn · 420 g

Pris i butiken

Pris ändrat 25 veckor sedan.

  1. 1 Coop Hjärup↗ Hjärup · pris ändrat 25 veckor sedan pris 97 kr jämförpris 232 kr/kg

Lägst pris i landet

197 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 240 g pris 83 kr jämförpris 347 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Ljungby↗ Ljungby · pris ändrat 2 dagar sedan förp. 240 g pris 85 kr jämförpris 354 kr/kg
  3. 3 ICA Berga Centrum, Kalmar↗ Kalmar · pris ändrat 14 veckor sedan förp. 240 g ordinarie 122 kr pris 85 kr jämförpris 354 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Västervik↗ Västervik · pris ändrat 27 veckor sedan förp. 240 g pris 85 kr jämförpris 355 kr/kg
  5. 5 ICA Kvantum Hörby↗ Hörby · pris ändrat 25 veckor sedan förp. 240 g pris 86 kr jämförpris 358 kr/kg

191 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

79 kr86 kr93 kr100 krjuliaugsepoktKampanj 79,40 kr · 1 juli–29 juli · Coop Hjärup97,48 kr · 1 juli–4 okt · Coop Hjärup79 kr86 kr93 kr100 krjuliaugsepoktKampanj 79,40 kr · 1 juli–29 juli · Coop Hjärup97,48 kr · 1 juli–4 okt · Coop Hjärup
Coop Hjärupkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Hjärup · Handelsområde 12 · 24564 Hjärup

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 7331147200712 · Alla butiker med varan

Tyck till