Primat

Kosterfiskarn Kräftstjärtar I Lake Handskalade 420g Koster Fiskarn's på ICA City Fristad

Kosterfiskarn · 420 g

Pris i butiken

Pris ändrat 9 veckor sedan.

  1. 1 ICA City Fristad↗ Fristad · pris ändrat 9 veckor sedan pris 94 kr jämförpris 390 kr/kg

Lägst pris i landet

195 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 240 g pris 83 kr jämförpris 347 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Ljungby↗ Ljungby · pris ändrat igår förp. 240 g pris 85 kr jämförpris 354 kr/kg
  3. 3 ICA Berga Centrum, Kalmar↗ Kalmar · pris ändrat 14 veckor sedan förp. 240 g ordinarie 122 kr pris 85 kr jämförpris 354 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Västervik↗ Västervik · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 240 g pris 85 kr jämförpris 355 kr/kg
  5. 5 ICA Kvantum Hörby↗ Hörby · pris ändrat 25 veckor sedan förp. 240 g pris 86 kr jämförpris 358 kr/kg

189 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

93 kr94 kr95 krjuliaugsepokt95 kr · 28 juli–30 juli · ICA City Fristad93,69 kr · 30 juli–1 aug · ICA City Fristad93,70 kr · 1 aug–3 okt · ICA City Fristad93 kr94 kr95 krjuliaugsepokt95 kr · 28 juli–30 juli · ICA City Fristad93,69 kr · 30 juli–1 aug · ICA City Fristad93,70 kr · 1 aug–3 okt · ICA City Fristad
ICA City Fristad

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

ICA City Fristad · Fristadstorget 10 · 51333 Fristad

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 7331147200712 · Alla butiker med varan

Tyck till