Pride Pustasallad
Billigast 18 kr på Willys Göteborg Wieselgrensplatsen · 64 kr/kg
Du sparar 4,62 kr jämfört med dyraste butiken.
Spara som favoritVad kostar varan där du handlar?
Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.
Lägst pris i landet
190 butiker har varan
- 1 Willys Göteborg Wieselgrensplatsen↗ förp. 280 g pris 18 kr jämförpris 64 kr/kg
- 2 Willys Borås Knalleland↗ förp. 280 g pris 18 kr jämförpris 64 kr/kg
- 3 Willys Kungälv Komarken↗ förp. 280 g pris 18 kr jämförpris 64 kr/kg
- 4 Willys Lidköping Framnäs↗ förp. 280 g pris 18 kr jämförpris 64 kr/kg
- 5 Willys Trollhättan Hojum↗ förp. 280 g pris 18 kr jämförpris 64 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna för billigaste butiken.
Willys Göteborg Wieselgrensplatsen
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisEAN 7331217014409
