Primat

Sevan Gurka Libanesisk på Willys Gävle Gestrike

Sevan · 600 g

Pris i butiken

Pris ändrat 4 veckor sedan.

  1. 1 Willys Gävle Gestrike↗ Gävle · pris ändrat 4 veckor sedan pris 28 kr jämförpris 65 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Gävle Gestrike, billigast först.

  1. 1 Willys Gävle Hemsta↗ 2,9 km · Gävle · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 430 g pris 28 kr jämförpris 65 kr/kg

Lägst pris i landet

236 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Luleå↗ Luleå · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 430 g pris 26 kr jämförpris 61 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Norrköping↗ Norrköping · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 430 g pris 27 kr jämförpris 63 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Enköping↗ Enköping · pris ändrat 5 dagar sedan förp. 430 g pris 27 kr jämförpris 63 kr/kg
  4. 4 Willys Göteborg Wieselgrensplatsen↗ Göteborg · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 430 g pris 28 kr jämförpris 65 kr/kg
  5. 5 Willys Borås Knalleland↗ Borås · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 430 g pris 28 kr jämförpris 65 kr/kg

230 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

27 kr28 krjuliaugsepEj listad efter 20 aug · Willys Gävle Gestrike27,90 kr · 25 juni–20 aug · Willys Gävle Gestrike27,90 kr · 30 aug–29 sep · Willys Gävle Gestrike27 kr28 krjuliaugsepEj listad efter 20 aug · Willys Gävle Gestrike27,90 kr · 25 juni–20 aug · Willys Gävle Gestrike27,90 kr · 30 aug–29 sep · Willys Gävle Gestrike
Willys Gävle Gestrike✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Gävle Gestrike · Lokförargatan 5 · 80322 Gävle

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 7331217016243 · Alla butiker med varan

Tyck till