Primat

Sevan Gurka Libanesisk på Willys Märsta C

Sevan · 600 g

Pris i butiken

Pris ändrat 5 veckor sedan.

  1. 1 Willys Märsta C↗ Märsta · pris ändrat 5 veckor sedan pris 28 kr jämförpris 65 kr/kg

Lägst pris i landet

237 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Luleå↗ Luleå · pris ändrat 27 veckor sedan förp. 430 g pris 26 kr jämförpris 61 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Norrköping↗ Norrköping · pris ändrat 27 veckor sedan förp. 430 g pris 27 kr jämförpris 63 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Enköping↗ Enköping · pris ändrat förra veckan förp. 430 g pris 27 kr jämförpris 63 kr/kg
  4. 4 Willys Göteborg Wieselgrensplatsen↗ Göteborg · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 430 g pris 28 kr jämförpris 65 kr/kg
  5. 5 Willys Borås Knalleland↗ Borås · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 430 g pris 28 kr jämförpris 65 kr/kg

231 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

27 kr28 krjuliaugsepoktEj listad efter 20 aug · Willys Märsta C27,90 kr · 30 juni–20 aug · Willys Märsta C27,90 kr · 29 aug–3 okt · Willys Märsta C27 kr28 krjuliaugsepoktEj listad efter 20 aug · Willys Märsta C27,90 kr · 30 juni–20 aug · Willys Märsta C27,90 kr · 29 aug–3 okt · Willys Märsta C
Willys Märsta C✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Märsta C · Nymärsta Torg 3 · 19530 Märsta

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7331217016243 · Alla butiker med varan

Tyck till