Sevan Gurka Libanesisk på Willys Göteborg Elisedal
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat 4 veckor sedan.
- 1 Willys Göteborg Elisedal↗ pris 28 kr jämförpris 65 kr/kg
Lägst pris i landet
238 butiker har varan
- 1 ICA Maxi Luleå↗ förp. 430 g pris 26 kr jämförpris 61 kr/kg
- 2 ICA Maxi Norrköping↗ förp. 430 g pris 27 kr jämförpris 63 kr/kg
- 3 ICA Maxi Enköping↗ förp. 430 g pris 27 kr jämförpris 63 kr/kg
- 4 Willys Göteborg Wieselgrensplatsen↗ förp. 430 g pris 28 kr jämförpris 65 kr/kg
- 5 Willys Borås Knalleland↗ förp. 430 g pris 28 kr jämförpris 65 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Willys Göteborg Elisedal✕ utgått ur sortimentet
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Willys Göteborg Elisedal · Scoutgatan 11 · 41265 Göteborg
EAN 7331217016243 · Alla butiker med varan
