Primat

Sevan Gurka Libanesisk på Willys Söderhamn Porten

Sevan · 600 g

Pris i butiken

Pris ändrat 4 veckor sedan.

  1. 1 Willys Söderhamn Porten↗ Söderhamn · pris ändrat 4 veckor sedan pris 28 kr jämförpris 65 kr/kg

Lägst pris i landet

236 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Luleå↗ Luleå · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 430 g pris 26 kr jämförpris 61 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Norrköping↗ Norrköping · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 430 g pris 27 kr jämförpris 63 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Enköping↗ Enköping · pris ändrat 4 dagar sedan förp. 430 g pris 27 kr jämförpris 63 kr/kg
  4. 4 Willys Göteborg Wieselgrensplatsen↗ Göteborg · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 430 g pris 28 kr jämförpris 65 kr/kg
  5. 5 Willys Borås Knalleland↗ Borås · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 430 g pris 28 kr jämförpris 65 kr/kg

230 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

27 kr28 krjuliaugsepEj listad efter 20 aug · Willys Söderhamn Porten27,90 kr · 25 juni–20 aug · Willys Söderhamn Porten27,90 kr · 30 aug–28 sep · Willys Söderhamn Porten27 kr28 krjuliaugsepEj listad efter 20 aug · Willys Söderhamn Porten27,90 kr · 25 juni–20 aug · Willys Söderhamn Porten27,90 kr · 30 aug–28 sep · Willys Söderhamn Porten
Willys Söderhamn Porten✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Söderhamn Porten · Flöjtvägen 1 · 82640 Söderhamn

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7331217016243 · Alla butiker med varan

Tyck till