Bastuträsk Charkuteri Pölsa Glutenfri
Billigast 32 kr på ICA Maxi Östersund · 64 kr/st
Spara som favoritVad kostar varan där du handlar?
Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.
Lägst pris i landet
69 butiker har varan
- 1 ICA Maxi Östersund↗ förp. 0,5 st pris 32 kr jämförpris 64 kr/st
- 2 ICA Maxi Umeå↗ förp. 0,5 st pris 33 kr jämförpris 66 kr/st
- 3 ICA Maxi Härnösand↗ förp. 0,5 st pris 33 kr jämförpris 66 kr/st
- 4 Coop Arvidsjaur↗ pris 33 kr jämförpris 66 kr/kg
- 5 ICA Maxi Skellefteå↗ förp. 0,5 st pris 33 kr jämförpris 66 kr/st
Prisutveckling
De senaste tre månaderna för billigaste butiken.
ICA Maxi Östersund
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisEAN 7331764000191
