Hedlundgruppen Partypicks Guld 25-pack
Billigast 40 kr på ICA Maxi Luleå · 1,60 kr/st
Du sparar 7 kr jämfört med dyraste butiken.
Spara som favoritVad kostar varan där du handlar?
Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.
Lägst pris i landet
84 butiker har varan
- 1 ICA Maxi Luleå↗ förp. 25 st pris 40 kr jämförpris 1,60 kr/st
- 2 ICA Maxi Sandviken↗ förp. 25 st pris 40 kr jämförpris 1,60 kr/st
- 3 ICA Kvantum Stenungsund↗ förp. 25 st pris 40 kr jämförpris 1,60 kr/st
- 4 ICA Maxi Falun↗ förp. 25 st pris 40 kr jämförpris 1,60 kr/st
- 5 ICA Maxi Hudiksvall↗ förp. 25 st pris 40 kr jämförpris 1,60 kr/st
Prisutveckling
De senaste tre månaderna för billigaste butiken.
ICA Maxi Luleå
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisEAN 7332458963419
