Primat

SmartStore Classic Smart Store på ICA Maxi Västervik

SMARTSTORE · 1 st

Pris i butiken

Pris ändrat 4 veckor sedan.

  1. 1 ICA Maxi Västervik↗ Västervik · pris ändrat 4 veckor sedan Köp 3 betala för 2 ordinarie 239 kr pris 159 kr jämförpris 2,41 kr/l

Lägst pris i landet

193 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Skövde↗ Skövde · pris ändrat 4 veckor sedan Köp 3 betala för 2förp. 66000 ml ordinarie 239 kr pris 159 kr jämförpris 2,41 kr/l
  2. 2 ICA Maxi Luleå↗ Luleå · pris ändrat 4 veckor sedan Köp 3 betala för 2förp. 66000 ml ordinarie 259 kr pris 173 kr jämförpris 2,62 kr/l
  3. 3 ICA Maxi Sundsvall↗ Sundsvall · pris ändrat 4 veckor sedan Köp 3 betala för 2förp. 66000 ml ordinarie 259 kr pris 173 kr jämförpris 2,62 kr/l
  4. 4 ICA Maxi Kumla↗ Kumla · pris ändrat 2 dagar sedan Köp 3 betala för 2förp. 66000 ml ordinarie 259 kr pris 173 kr jämförpris 2,62 kr/l
  5. 5 ICA Maxi Välsviken↗ Karlstad · pris ändrat 4 veckor sedan Köp 3 betala för 2förp. 66000 ml ordinarie 259 kr pris 173 kr jämförpris 2,62 kr/l

187 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

159 kr186 kr213 kr240 krjuliaugsepoktKampanj 159,33 kr · 1 juli–29 juli · ICA Maxi VästervikKampanj 159,33 kr · 4 aug–4 okt · ICA Maxi Västervik239 kr · 1 juli–4 okt · ICA Maxi Västervik159 kr186 kr213 kr240 krjuliaugsepoktKampanj 159,33 kr · 1 juli–29 juli · ICA Maxi VästervikKampanj 159,33 kr · 4 aug–4 okt · ICA Maxi Västervik239 kr · 1 juli–4 okt · ICA Maxi Västervik
ICA Maxi Västervikkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Maxi ICA Stormarknad Västervik · Ljunghedsvägen 2 · 59362 Västervik

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7332462068421 · Alla butiker med varan

Tyck till