Primat

Xtra Tortellini Ost

Xtra · 500 g

Billigast 29 kr på Coop Stora Stuvsta · 58 kr/kg

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

163 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Stuvsta↗ Huddinge · pris ändrat 3 veckor sedan 2 Tortellini 500g 58kr-2 för 58:- ordinarie 41 kr pris 29 kr jämförpris 58 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Huddinge↗ Huddinge · pris ändrat 3 veckor sedan 2 Tortellini 500g 58kr-2 för 58:- ordinarie 41 kr pris 29 kr jämförpris 58 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Åkersberga↗ Åkersberga · pris ändrat 3 veckor sedan 2 Tortellini 500g 58kr-2 för 58:- ordinarie 41 kr pris 29 kr jämförpris 58 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Tumba↗ Tumba · pris ändrat 3 veckor sedan 2 Tortellini 500g 58kr-2 för 58:- ordinarie 41 kr pris 29 kr jämförpris 58 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Arninge↗ Täby · pris ändrat 3 veckor sedan 2 Tortellini 500g 58kr-2 för 58:- ordinarie 41 kr pris 29 kr jämförpris 58 kr/kg

158 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

29 kr33 kr37 kr41 krjuliaugsepKampanj 29 kr · 8 sep–30 sep · Coop Stora Stuvsta40,22 kr · 27 juni–30 juli · Coop Stora Stuvsta40,66 kr · 30 juli–30 sep · Coop Stora Stuvsta29 kr33 kr37 kr41 krjuliaugsepKampanj 29 kr · 8 sep–30 sep · Coop Stora Stuvsta40,22 kr · 27 juni–30 juli · Coop Stora Stuvsta40,66 kr · 30 juli–30 sep · Coop Stora Stuvsta
Coop Stora Stuvstakampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 7340191114838

Tyck till