Primat

Xtra Tortellini Ricotta & spenat på Coop Stora Väla Helsingborg, Ödåkra

Xtra · 500 g

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Coop Stora Väla Helsingborg↗ Ödåkra · pris ändrat förra veckan 2 Tortellini 500g 58kr-2 för 58:- ordinarie 41 kr pris 29 kr jämförpris 58 kr/kg

Lägst pris i landet

179 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Stuvsta↗ Huddinge · pris ändrat 3 veckor sedan 2 Tortellini 500g 58kr-2 för 58:- ordinarie 41 kr pris 29 kr jämförpris 58 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Huddinge↗ Huddinge · pris ändrat 3 veckor sedan 2 Tortellini 500g 58kr-2 för 58:- ordinarie 41 kr pris 29 kr jämförpris 58 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Åkersberga↗ Åkersberga · pris ändrat 3 veckor sedan 2 Tortellini 500g 58kr-2 för 58:- ordinarie 41 kr pris 29 kr jämförpris 58 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Tumba↗ Tumba · pris ändrat 3 veckor sedan 2 Tortellini 500g 58kr-2 för 58:- ordinarie 41 kr pris 29 kr jämförpris 58 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Arninge↗ Täby · pris ändrat 3 veckor sedan 2 Tortellini 500g 58kr-2 för 58:- ordinarie 41 kr pris 29 kr jämförpris 58 kr/kg

173 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

29 kr33 kr37 kr41 krjuliaugsepEj listad efter 11 sep · Coop Stora Väla HelsingborgKampanj 29 kr · 8 sep–11 sep · Coop Stora Väla HelsingborgKampanj 29 kr · 18 sep–29 sep · Coop Stora Väla Helsingborg40,66 kr · 26 aug–11 sep · Coop Stora Väla Helsingborg40,66 kr · 18 sep–29 sep · Coop Stora Väla Helsingborg29 kr33 kr37 kr41 krjuliaugsepEj listad efter 11 sep · Coop Stora Väla HelsingborgKampanj 29 kr · 8 sep–11 sep · Coop Stora Väla HelsingborgKampanj 29 kr · 18 sep–29 sep · Coop Stora Väla Helsingborg40,66 kr · 26 aug–11 sep · Coop Stora Väla Helsingborg40,66 kr · 18 sep–29 sep · Coop Stora Väla Helsingborg
Coop Stora Väla Helsingborgkampanjpris✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Väla Helsingborg · Björkavägen 97 · 26035 Ödåkra

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7340191114845 · Alla butiker med varan

Tyck till