Primat

Actimel Drickyoghurt Multifrukt 8-pack på Coop Stora Väla Helsingborg, Ödåkra

Actimel · 800 g

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Coop Stora Väla Helsingborg↗ Ödåkra · pris ändrat förra veckan pris 43 kr jämförpris 54 kr/kg

Lägst pris i landet

359 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Solna↗ Solna · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 800 ml ordinarie 42 kr pris 35 kr jämförpris 44 kr/l
  2. 2 ICA Kryddan⚠↗ Norrtälje · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 800 ml ordinarie 46 kr pris 35 kr jämförpris 44 kr/l
  3. 3 ICA Staffanstorp⚠↗ Staffanstorp · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 800 ml pris 35 kr jämförpris 44 kr/l
  4. 4 ICA Mjölby⚠↗ Mjölby · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 800 ml ordinarie 43 kr pris 35 kr jämförpris 44 kr/l
  5. 5 ICA Glädjen⚠↗ Upplands Väsby · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 800 ml ordinarie 46 kr pris 35 kr jämförpris 44 kr/l

353 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

41 kr42 kr43 kr44 krjuliaugsep43,95 kr · 9 sep–17 sep · Coop Stora Väla Helsingborg41,17 kr · 17 sep–24 sep · Coop Stora Väla Helsingborg42,95 kr · 24 sep–30 sep · Coop Stora Väla Helsingborg41 kr42 kr43 kr44 krjuliaugsep43,95 kr · 9 sep–17 sep · Coop Stora Väla Helsingborg41,17 kr · 17 sep–24 sep · Coop Stora Väla Helsingborg42,95 kr · 24 sep–30 sep · Coop Stora Väla Helsingborg
Coop Stora Väla Helsingborg

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Väla Helsingborg · Björkavägen 97 · 26035 Ödåkra

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 7350000551341 · Alla butiker med varan

Tyck till