Primat

ACTIMEL Strawberry Ban Immune Support

ACTIMEL · 8 st

Billigast 35 kr på ICA Teg · 44 kr/kg

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

746 butiker har varan

  1. 1 ICA Teg⚠↗ Umeå · pris ändrat igår förp. 800 g ordinarie 44 kr pris 35 kr jämförpris 44 kr/kg
  2. 2 ICA Kävlinge⚠↗ Kävlinge · pris ändrat igår förp. 800 g ordinarie 43 kr pris 35 kr jämförpris 44 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Solna↗ Solna · pris ändrat igår förp. 800 g ordinarie 44 kr pris 35 kr jämförpris 44 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Luleå↗ Luleå · pris ändrat igår förp. 800 g ordinarie 42 kr pris 35 kr jämförpris 44 kr/kg
  5. 5 ICA Anderstorp⚠↗ Anderstorp · pris ändrat igår förp. 800 g ordinarie 42 kr pris 35 kr jämförpris 44 kr/kg

741 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

34 kr38 kr42 kr46 krjuliaugsepKampanj 34,95 kr · 28 sep–29 sep · ICA Teg43,50 kr · 28 sep–29 sep · ICA Teg34 kr38 kr42 kr46 krjuliaugsepKampanj 34,95 kr · 28 sep–29 sep · ICA Teg43,50 kr · 28 sep–29 sep · ICA Teg
ICA Tegkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 7350000552935

Tyck till