Primat

ACTIMEL Blåbär/ Björnb Probiotisk

ACTIMEL · 12 st

Billigast 50 kr på ICA Maxi Mora · 42 kr/kg

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

443 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Mora↗ Mora · pris ändrat idag förp. 1200 g ordinarie 55 kr pris 50 kr jämförpris 42 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 1200 g pris 50 kr jämförpris 42 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Landskrona Landskrona · pris ändrat 9 veckor sedan förp. 1200 g pris 51 kr jämförpris 43 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Jönköping↗ Jönköping · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 1200 g pris 52 kr jämförpris 43 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Borlänge↗ Borlänge · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 1200 g pris 52 kr jämförpris 43 kr/kg

438 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

48 kr51 kr54 kr57 krjuliaugsepKampanj 48 kr · 27 juni–7 juli · ICA Maxi Mora52,90 kr · 27 juni–7 juli · ICA Maxi Mora48 kr · 7 juli–29 juli · ICA Maxi Mora52,90 kr · 29 juli–7 sep · ICA Maxi Mora54,53 kr · 7 sep–30 sep · ICA Maxi Mora49,90 kr · 30 sep–30 sep · ICA Maxi Mora48 kr51 kr54 kr57 krjuliaugsepKampanj 48 kr · 27 juni–7 juli · ICA Maxi Mora52,90 kr · 27 juni–7 juli · ICA Maxi Mora48 kr · 7 juli–29 juli · ICA Maxi Mora52,90 kr · 29 juli–7 sep · ICA Maxi Mora54,53 kr · 7 sep–30 sep · ICA Maxi Mora49,90 kr · 30 sep–30 sep · ICA Maxi Mora
ICA Maxi Morakampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 7350000553185

Tyck till