Primat

Petterssons Bodenringen Rökta på Willys Luleå Storheden

Petterssons Charkuteri · 400 g

Varan finns inte i butiken just nu.

Butikerna listar inte alltid hela sitt sortiment på nätet — varan kan finnas i hyllan ändå.

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Luleå Storheden, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Luleå↗ 400 m · Luleå · pris ändrat 6 dagar sedan förp. 300 g ordinarie 53 kr pris 45 kr jämförpris 150 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Storheden↗ 600 m · Luleå · pris ändrat 26 veckor sedan pris 56 kr jämförpris 139 kr/kg

Lägst pris i landet

25 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Luleå↗ Luleå · pris ändrat 6 dagar sedan förp. 300 g ordinarie 53 kr pris 45 kr jämförpris 150 kr/kg
  2. 2 Willys Luleå Hamn↗ Luleå · pris ändrat 16 veckor sedan pris 51 kr jämförpris 128 kr/kg
  3. 3 Willys Piteå↗ Piteå · pris ändrat 19 veckor sedan pris 51 kr jämförpris 128 kr/kg
  4. 4 Willys Boden↗ Boden · pris ändrat 19 veckor sedan pris 51 kr jämförpris 128 kr/kg
  5. 5 ICA Kvantum Piteå↗ Piteå · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 300 g pris 51 kr jämförpris 170 kr/kg

20 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

51 kr52 krjuliaugsepEj listad efter 10 juli · Willys Luleå StorhedenEj listad efter 28 sep · Willys Luleå Storheden51,01 kr · 27 juni–10 juli · Willys Luleå Storheden51,01 kr · 12 juli–28 sep · Willys Luleå Storheden51 kr52 krjuliaugsepEj listad efter 10 juli · Willys Luleå StorhedenEj listad efter 28 sep · Willys Luleå Storheden51,01 kr · 27 juni–10 juli · Willys Luleå Storheden51,01 kr · 12 juli–28 sep · Willys Luleå Storheden
Willys Luleå Storheden✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Luleå Storheden · Storhedsvägen 5 · 97345 Luleå

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7350004391943 · Alla butiker med varan

Tyck till