Primat

ENAGO Gröt Äpple Mjölkfri

ENAGO · 16 st

Billigast 69 kr på ICA Kvantum Hjertberg · 150 kr/kg

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

442 butiker har varan

  1. 1 ICA Kvantum Hjertberg↗ Lidköping · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 460 g pris 69 kr jämförpris 150 kr/kg
  2. 2 ICA Kvantum Bäckebol↗ Hisings Backa · pris ändrat 41 veckor sedan förp. 460 g pris 71 kr jämförpris 154 kr/kg
  3. 3 ICA Kvantum Oxelösund↗ Oxelösund · pris ändrat 25 veckor sedan förp. 460 g pris 72 kr jämförpris 156 kr/kg
  4. 4 ICA Kvantum Nybro↗ Nybro · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 460 g pris 72 kr jämförpris 156 kr/kg
  5. 5 ICA Kvantum Sollentuna C↗ Sollentuna · pris ändrat 25 veckor sedan förp. 460 g pris 72 kr jämförpris 156 kr/kg

437 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

68 kr69 krjuliaugsep68,99 kr · 26 juni–29 sep · ICA Kvantum Hjertberg68 kr69 krjuliaugsep68,99 kr · 26 juni–29 sep · ICA Kvantum Hjertberg
ICA Kvantum Hjertberg

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 7350013871009

Tyck till