Primat

Korvpojkarna Falukorv 800g

Korvpojkarna · 0,8 st

Billigast 54 kr på ICA Maxi Flygstaden · 67 kr/st

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

22 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Flygstaden↗ Halmstad · pris ändrat 20 veckor sedan pris 54 kr jämförpris 67 kr/st
  2. 2 Willys Halmstad Flygstaden↗ Halmstad · pris ändrat 19 veckor sedan förp. 800 g pris 54 kr jämförpris 67 kr/kg
  3. 3 Willys Varberg↗ Varberg · pris ändrat 19 veckor sedan förp. 800 g pris 54 kr jämförpris 67 kr/kg
  4. 4 Willys Halmstad Öster↗ Halmstad · pris ändrat 19 veckor sedan förp. 800 g pris 54 kr jämförpris 67 kr/kg
  5. 5 Willys Båstad↗ Båstad · pris ändrat 19 veckor sedan förp. 800 g pris 54 kr jämförpris 67 kr/kg

17 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

53 kr54 krjuliaugsep53,85 kr · 27 juni–30 sep · ICA Maxi Flygstaden53 kr54 krjuliaugsep53,85 kr · 27 juni–30 sep · ICA Maxi Flygstaden
ICA Maxi Flygstaden

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 7350014900647 · Falukorv – pris idag

Tyck till