Primat

Zeta Mozzarella Mini

Zeta · 210 g

Billigast 180 kr/kg på ICA Maxi Falun · 23 kr

Du sparar 9 kr jämfört med dyraste butiken.

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

322 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Falun↗ Falun · pris ändrat 2 veckor sedan 2 för 45krförp. 125 g ordinarie 25 kr pris 23 kr jämförpris 180 kr/kg
  2. 2 ICA Kvantum Väsby↗ Upplands Väsby · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 125 g pris 23 kr jämförpris 184 kr/kg
  3. 3 ICA Hajen Lågpris↗ Varberg · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 125 g pris 23 kr jämförpris 184 kr/kg
  4. 4 ICA Kvantum Hovås↗ Hovås · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 125 g pris 23 kr jämförpris 184 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Linköping↗ Linköping · pris ändrat 4 veckor sedan 3 för 70krförp. 125 g ordinarie 24 kr pris 23 kr jämförpris 187 kr/kg

317 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

22 kr24 kr26 kr28 krjuliaugsepKampanj 22,50 kr · 9 sep–29 sep · ICA Maxi Falun26,45 kr · 26 juni–11 aug · ICA Maxi Falun25,25 kr · 11 aug–29 sep · ICA Maxi Falun22 kr24 kr26 kr28 krjuliaugsepKampanj 22,50 kr · 9 sep–29 sep · ICA Maxi Falun26,45 kr · 26 juni–11 aug · ICA Maxi Falun25,25 kr · 11 aug–29 sep · ICA Maxi Falun
ICA Maxi Falunkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 7350027793847 · Mozzarella – pris idag

Tyck till