Primat

Zeta Vita Bönor Stora på Willys Lund

ZETA · 290 g

Pris i butiken

Pris ändrat 26 veckor sedan.

  1. 1 Willys Lund↗ Lund · pris ändrat 26 veckor sedan pris 16 kr jämförpris 55 kr/kg

Lägst pris i landet

267 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Huddinge↗ Huddinge · pris ändrat 6 dagar sedan Bönor 39kr-3 för 39:-förp. 480 g ordinarie 18 kr pris 13 kr jämförpris 27 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Barkarby↗ Järfälla · pris ändrat 6 dagar sedan Bönor 39kr-3 för 39:-förp. 480 g ordinarie 17 kr pris 13 kr jämförpris 27 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Sundby Park↗ Sundbyberg · pris ändrat 6 dagar sedan Bönor 39kr-3 för 39:-förp. 480 g ordinarie 18 kr pris 13 kr jämförpris 27 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Spånga↗ Spånga · pris ändrat 6 dagar sedan Bönor 39kr-3 för 39:-förp. 480 g ordinarie 18 kr pris 13 kr jämförpris 27 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Visby↗ Visby · pris ändrat 6 dagar sedan Bönor 39kr-3 för 39:-förp. 480 g ordinarie 18 kr pris 13 kr jämförpris 27 kr/kg

261 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

15 kr16 krjuliaugsep15,99 kr · 25 juni–28 sep · Willys Lund15 kr16 krjuliaugsep15,99 kr · 25 juni–28 sep · Willys Lund
Willys Lund

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Lund · Magistratsvägen 22 · 22643 Lund

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 7350027796831 · Alla butiker med varan

Tyck till