Dahls Bageri Valnötsbröd på Hemköp Göteborg Mölnlycke
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat 26 veckor sedan.
- 1 Hemköp Göteborg Mölnlycke↗ pris 30 kr jämförpris 55 kr/kg
Lägst pris i landet
20 butiker har varan
- 1 Willys Göteborg Wieselgrensplatsen↗ förp. 550 g pris 28 kr jämförpris 51 kr/kg
- 2 Willys Borås Knalleland↗ förp. 550 g pris 28 kr jämförpris 51 kr/kg
- 3 Willys Trollhättan Hojum↗ förp. 550 g pris 28 kr jämförpris 51 kr/kg
- 4 Willys Kungsbacka Hede↗ förp. 550 g pris 28 kr jämförpris 51 kr/kg
- 5 Willys Göteborg Gamlestaden↗ förp. 550 g pris 28 kr jämförpris 51 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Hemköp Göteborg Mölnlycke
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Hemköp Göteborg Mölnlycke · Ekdalavägen 3 · 43530 Mölnlycke
EAN 7350029732349 · Alla butiker med varan
