Dahls Bageri Valnötsbröd på Willys Kungsbacka Hede
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat 2 veckor sedan.
- 1 Willys Kungsbacka Hede↗ pris 28 kr jämförpris 51 kr/kg
Lägst pris i landet
20 butiker har varan
- 1 Willys Göteborg Wieselgrensplatsen↗ förp. 550 g pris 28 kr jämförpris 51 kr/kg
- 2 Willys Borås Knalleland↗ förp. 550 g pris 28 kr jämförpris 51 kr/kg
- 3 Willys Trollhättan Hojum↗ förp. 550 g pris 28 kr jämförpris 51 kr/kg
- 4 Willys Göteborg Gamlestaden↗ förp. 550 g pris 28 kr jämförpris 51 kr/kg
- 5 Willys Alingsås Hagaplan↗ förp. 550 g pris 28 kr jämförpris 51 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Willys Kungsbacka Hede✕ utgått ur sortimentet
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Willys Kungsbacka Hede · Tölöleden 3 · 43495 Kungsbacka
EAN 7350029732349 · Alla butiker med varan
