Primat

PROPUD Chocolate Protein Pudding

PROPUD · 4 st

Billigast 34 kr på ICA Charlottenborg · 68 kr/kg

Du sparar 11 kr jämfört med dyraste butiken.

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

22 butiker har varan

  1. 1 ICA Charlottenborg↗ Motala · pris ändrat 30 veckor sedan förp. 500 g pris 34 kr jämförpris 68 kr/kg
  2. 2 ICA Kvantum Svenljunga↗ Svenljunga · pris ändrat 42 veckor sedan förp. 500 g pris 35 kr jämförpris 69 kr/kg
  3. 3 ICA Majorna↗ Göteborg · pris ändrat 42 veckor sedan förp. 500 g pris 35 kr jämförpris 70 kr/kg
  4. 4 ICA Skärblacka↗ Skärblacka · pris ändrat 42 veckor sedan förp. 500 g pris 36 kr jämförpris 72 kr/kg
  5. 5 ICA Älvängen↗ Älvängen · pris ändrat 42 veckor sedan förp. 500 g pris 36 kr jämförpris 72 kr/kg

17 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

33 kr34 krjuliaugsepokt33,95 kr · 29 juni–2 okt · ICA Charlottenborg33 kr34 krjuliaugsepokt33,95 kr · 29 juni–2 okt · ICA Charlottenborg
ICA Charlottenborg

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 7350068291159

Tyck till