Primat

FOR REAL! FOODS Brödfri Pizza Mozzarella Pesto På Vitkålsbotten på Coop City Östersund

FOR REAL! FOODS · 260 g

Pris i butiken

Pris ändrat 4 dagar sedan.

  1. 1 Coop City Östersund↗ Östersund · pris ändrat 4 dagar sedan pris 74 kr jämförpris 286 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop City Östersund, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Östersund↗ 2,0 km · Östersund · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 280 g pris 68 kr jämförpris 243 kr/kg
  2. 2 Coop Frösön↗ 1,3 km · Frösön · pris ändrat 4 dagar sedan pris 74 kr jämförpris 286 kr/kg

Lägst pris i landet

110 butiker har varan

  1. 1 ICA Svenstavik↗ Svenstavik · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 280 g pris 55 kr jämförpris 196 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Jönköping↗ Jönköping · pris ändrat 12 veckor sedan förp. 280 g pris 65 kr jämförpris 233 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Falun↗ Falun · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 280 g pris 66 kr jämförpris 236 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Olofström↗ Olofström · pris ändrat 12 veckor sedan förp. 280 g pris 66 kr jämförpris 236 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 5 dagar sedan förp. 280 g pris 68 kr jämförpris 243 kr/kg

104 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

74 kr75 krjuliaugsepEj listad efter 18 juli · Coop City ÖstersundEj listad efter 21 sep · Coop City Östersund74,29 kr · 25 juni–18 juli · Coop City Östersund74,29 kr · 22 juli–21 sep · Coop City Östersund74,29 kr · 24 sep–28 sep · Coop City Östersund74 kr75 krjuliaugsepEj listad efter 18 juli · Coop City ÖstersundEj listad efter 21 sep · Coop City Östersund74,29 kr · 25 juni–18 juli · Coop City Östersund74,29 kr · 22 juli–21 sep · Coop City Östersund74,29 kr · 24 sep–28 sep · Coop City Östersund
Coop City Östersund✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop City Östersund · Kyrkgatan 66 · 83134 Östersund

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7350119310259 · Alla butiker med varan

Tyck till