Primat

FOR REAL! FOODS Brödfri Pizza Mozzarella Pesto På Vitkålsbotten på Coop Torvalla, Östersund

FOR REAL! FOODS · 260 g

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Coop Torvalla↗ Östersund · pris ändrat förra veckan pris 74 kr jämförpris 286 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Torvalla, billigast först.

  1. 1 Coop Stora Östersund↗ 3,0 km · Östersund · pris ändrat förra veckan pris 74 kr jämförpris 286 kr/kg

Lägst pris i landet

110 butiker har varan

  1. 1 ICA Svenstavik↗ Svenstavik · pris ändrat 7 veckor sedan förp. 280 g pris 55 kr jämförpris 196 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Jönköping↗ Jönköping · pris ändrat 13 veckor sedan förp. 280 g pris 65 kr jämförpris 233 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Falun↗ Falun · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 280 g pris 66 kr jämförpris 236 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Olofström↗ Olofström · pris ändrat 13 veckor sedan förp. 280 g pris 66 kr jämförpris 236 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat förra veckan förp. 280 g pris 68 kr jämförpris 243 kr/kg

104 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

74 kr75 krjuliaugsepoktEj listad efter 18 juli · Coop TorvallaEj listad efter 21 sep · Coop Torvalla74,29 kr · 29 juni–18 juli · Coop Torvalla74,29 kr · 22 juli–21 sep · Coop Torvalla74,29 kr · 24 sep–2 okt · Coop Torvalla74 kr75 krjuliaugsepoktEj listad efter 18 juli · Coop TorvallaEj listad efter 21 sep · Coop Torvalla74,29 kr · 29 juni–18 juli · Coop Torvalla74,29 kr · 22 juli–21 sep · Coop Torvalla74,29 kr · 24 sep–2 okt · Coop Torvalla
Coop Torvalla✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Torvalla · Barkvägen 2 · 83172 Östersund

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7350119310259 · Alla butiker med varan

Tyck till