Primat

Abba Sill Inlagd på Coop Stora Valbo

Abba · 500 g

Pris i butiken

Pris ändrat 16 veckor sedan.

  1. 1 Coop Stora Valbo↗ Valbo · pris ändrat 16 veckor sedan pris 43 kr jämförpris 86 kr/kg

Lägst pris i landet

369 butiker har varan

  1. 1 ICA Servett, Lerum↗ Lerum · pris ändrat 42 veckor sedan förp. 250 g pris 38 kr jämförpris 152 kr/kg
  2. 2 ICA Charlottenborg↗ Motala · pris ändrat 32 veckor sedan förp. 250 g pris 39 kr jämförpris 156 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Kristinehamn↗ Kristinehamn · pris ändrat 27 veckor sedan förp. 250 g pris 41 kr jämförpris 165 kr/kg
  4. 4 ICA Kvantum Väsby↗ Upplands Väsby · pris ändrat 27 veckor sedan förp. 250 g pris 41 kr jämförpris 165 kr/kg
  5. 5 ICA Hajen Lågpris↗ Varberg · pris ändrat förra veckan förp. 250 g pris 41 kr jämförpris 165 kr/kg

363 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

43 kr44 krjuliaugsepokt43,01 kr · 28 juni–2 okt · Coop Stora Valbo43 kr44 krjuliaugsepokt43,01 kr · 28 juni–2 okt · Coop Stora Valbo
Coop Stora Valbo

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Valbo · Valbovägen 307 · 81832 Valbo

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 7350126081760 · Alla butiker med varan

Tyck till