Primat

Abba Senapssill 475g på ICA Hajen Lågpris, Varberg

Abba · 235 g

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 ICA Hajen Lågpris↗ Varberg · pris ändrat förra veckan pris 41 kr jämförpris 175 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast ICA Hajen Lågpris, billigast först.

  1. 1 Coop Hämta Kvarteret Tärnan↗ 550 m · Varberg · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 475 g pris 43 kr jämförpris 91 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Varberg↗ 4,0 km · Varberg · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 475 g pris 43 kr jämförpris 91 kr/kg

Lägst pris i landet

456 butiker har varan

  1. 1 ICA Servett, Lerum↗ Lerum · pris ändrat 30 veckor sedan pris 38 kr jämförpris 161 kr/kg
  2. 2 ICA Skåre↗ Karlstad · pris ändrat 26 veckor sedan pris 41 kr jämförpris 175 kr/kg
  3. 3 ICA Kvantum Väsby↗ Upplands Väsby · pris ändrat 27 veckor sedan pris 41 kr jämförpris 175 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Västervik↗ Västervik · pris ändrat 26 veckor sedan pris 41 kr jämförpris 175 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 26 veckor sedan pris 41 kr jämförpris 175 kr/kg

450 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

41 kr42 krjuliaugsepoktEj listad efter 24 sep · ICA Hajen Lågpris41,16 kr · 30 juni–24 sep · ICA Hajen Lågpris41,16 kr · 25 sep–4 okt · ICA Hajen Lågpris41 kr42 krjuliaugsepoktEj listad efter 24 sep · ICA Hajen Lågpris41,16 kr · 30 juni–24 sep · ICA Hajen Lågpris41,16 kr · 25 sep–4 okt · ICA Hajen Lågpris
ICA Hajen Lågpris✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

ICA Hajen Lågpris · Monarkvägen 2 · 43240 Varberg

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 7350126081821 · Alla butiker med varan

Tyck till